Obniżka! Moje spotkania w modlitwie ** Zobacz większe

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE **

Produkt nowy

Autor: Barbara Kacperka

Stron: 216

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-7192-471-2

Więcej szczegółów

15,00zł brutto

-25%

20,00zł brutto

Lista życzeń

Więcej informacji

Kochany Czytelniku tej książki, choć nie widzę Twoich oczu, nie znam Twojego życia, pragnę obdarzyć Cię modlitwą, która zbliży nas do siebie, połączy w Jezusie Chrystusie.

Jak wielu z was, tak i ja, dojrzewamy duchowo na drodze do Boga. Szukamy akceptacji wydarzeń w naszym życiu, szukamy miłości, której możemy zaufać. Nasze wnętrze, serce, dusza jest jak piękny dom, którego strzegą zamknięte drzwi. Jesteśmy nierzadko tajemnicą dla siebie… ale nie dla Boga. U tych drzwi stoi blisko nasz Pan, Jezus. Cierpliwie czeka, byśmy Mu pozwolili być gościem w naszym domu. Pragnie spotkania z nami w intymnym zbliżeniu, pragnie dotknąć nas Swoją Miłością. Jeśli zapragniemy takiego spotkania, poddamy się ciszy kontemplacji, otworzymy Mu nasze drzwi, doznamy wielu uniesień, pięknych myśli, a nawet pouczeń. Możemy usłyszeć w sercu słowa, które nas zadziwią.

Tak właśnie powstawały moje wiersze. Kiedy Jezus staje się stałym gościem w naszym domu, zmienia się nasze życie, łagodnieje i napełnia się pokojem nasza ludzka natura. Poczucie humoru, serdeczność wobec ludzi i wyrozumiałość dziwnie wzrasta. Mamy pragnienie codziennego obcowania z Panem na Mszy Świętej, oddawania Mu czci w Adoracji, pielgrzymowania do miejsc świętych. Jezus staje się żywym Przyjacielem, rozmawiamy z Nim i słyszymy Go lub zostajemy obdarzeni pięknymi obrazami. Odpowiadamy na Jego Miłość własną miłością, może niedoskonałą, wahającą się, ale to On, Bóg ją uszlachetni, nauczy modlitwy, jakiej dotąd nie znaliśmy.>

Ze wstępu

Opinie

Nie ma jeszcze opinii użytkowników.

Napisz opinię

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE **

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE **

Autor: Barbara Kacperka

Stron: 216

Oprawa miękka

ISBN: 978-83-7192-471-2

Produkty powiązane