Obniżka! MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE (całość) Zobacz większe

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE (całość)

Produkt nowy

autor: Barbara Kacperska

rok wydania: 2014

stron: 429

format: 130x200 mm

oprawa miękka 

ISBN: 978-83-7192-48-73

całość plus kilka wierszy

Więcej szczegółów

22,50zł brutto

-25%

30,00zł brutto

Lista życzeń

Więcej informacji

Kochany Czytelniku tej książki, choć nie widzę Twoich oczu, nie znam Twojego życia, pragnę obdarzyć Cię modlitwą, która zbliży nas do siebie, połączy w Jezusie Chrystusie.

Jak wielu z was, tak i ja, dojrzewamy duchowo na drodze do Boga. Szukamy akceptacji wydarzeń w naszym życiu, szukamy miłości, której możemy zaufać. Nasze wnętrze, serce, dusza jest jak piękny dom, którego strzegą zamknięte drzwi. Jesteśmy nierzadko tajemnicą dla siebie… ale nie dla Boga. U tych drzwi stoi blisko nasz Pan, Jezus. Cierpliwie czeka, byśmy Mu pozwolili być gościem w naszym domu. Pragnie spotkania z nami w intymnym zbliżeniu, pragnie dotknąć nas Swoją Miłością. Jeśli zapragniemy takiego spotkania, poddamy się ciszy kontemplacji, otworzymy Mu nasze drzwi, doznamy wielu uniesień, pięknych myśli, a nawet pouczeń. Możemy usłyszeć w sercu słowa, które nas zadziwią.

Tak właśnie powstawały moje wiersze. Kiedy Jezus staje się stałym gościem w naszym domu, zmienia się nasze życie, łagodnieje i napełnia się pokojem nasza ludzka natura. Poczucie humoru, serdeczność wobec ludzi i wyrozumiałość dziwnie wzrasta. Mamy pragnienie codziennego obcowania z Panem na Mszy Świętej, oddawania Mu czci w Adoracji, pielgrzymowania do miejsc świętych.

Jezus staje się żywym Przyjacielem, rozmawiamy z Nim i słyszymy Go lub zostajemy obdarzeni pięknymi obrazami. Odpowiadamy na Jego Miłość własną miłością, może niedoskonałą, wahającą się, ale to On, Bóg ją uszlachetni, nauczy modlitwy, jakiej dotąd nie znaliśmy.

 

Opinie

Nie ma jeszcze opinii użytkowników.

Napisz opinię

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE (całość)

MOJE SPOTKANIA W MODLITWIE (całość)

autor: Barbara Kacperska

rok wydania: 2014

stron: 429

format: 130x200 mm

oprawa miękka 

ISBN: 978-83-7192-48-73

całość plus kilka wierszy

Produkty powiązane