Obniżka! WIĘKSZY OD NASZEGO SERCA Zobacz większe

WIĘKSZY OD NASZEGO SERCA

Produkt nowy

Autor: Nil Guillemette SJ

Wydanie: I

Rok wydania: 2005

ISBN: 83-7192-249-3

Format: 123x177 mm

Stron: 162

Oprawa: Miękka

Więcej szczegółów

9,75zł brutto

-25%

13,00zł brutto

Lista życzeń

Więcej informacji

Bóg jest większy od naszego serca – to myśl przewodnia książki składającej się z opowieści napisanych z myślą o ludziach, którzy niezależnie od wieku wciąż zachowują zdolność podziwiania Bożych sposobów działania. Każda z opowiedzianych historii zachęca do wzrostu w miłości. 


 

Wstęp 

Te opowieści o Bogu w formie bajek zostały napisane dla chrześcijan, dorosłych i dzieci, którzy wciąż mogą być zdumieni drogami Boga i wciąż oczekują od Niego nieoczekiwanego. Ponieważ królestwo Boże w rzeczywistości należy do dzieci i tych, którzy starają się być jak one, opowiadania te są dla „dorosłych dzieci”. Mogą się one cieszyć z przypowieści Jezusa, nie zważając na najnowsze naukowe teorie na ich temat. 

Chociaż niekiedy Bóg czy Jezus nie odgrywają głównej roli w tych przypowieściach, zawsze są moimi bohaterami w tym sensie, że każda opowieść ma do przekazania coś z tajemniczych ścieżek ich miłości, mądrości, coś, co jest tak bardzo obce naszym spontanicznym reakcjom. 

Pisanie tej książki sprawiało mi wielką przyjemność. Mam nadzieję, że napełni ona radością serca moich czytelników i że pobudzi ich do większej miłości. Niech Jezus przypowieści błogosławi tę nieudolną refleksję nad Jego własnymi, jedynymi w swoim rodzaju opowiadaniami o Bogu.

Opinie

Nie ma jeszcze opinii użytkowników.

Napisz opinię

WIĘKSZY OD NASZEGO SERCA

WIĘKSZY OD NASZEGO SERCA

Autor: Nil Guillemette SJ

Wydanie: I

Rok wydania: 2005

ISBN: 83-7192-249-3

Format: 123x177 mm

Stron: 162

Oprawa: Miękka